Biedrības "Dzīvības koks" aktivitātes maijā
19.05.2015


 Trešdien, 20.maijā pulksten 13:00 Aizkraukles pilsētas bibliotēkas zālē notiks savstarpējā atbalsta grupa pacientiem un viņu tuviniekiem.

Piektdien, 29.maijā pulksten 13:00 ikviens ir laipni aicināts piedalīties biedrības "Dzīvības koks" sanāksmē, kas notiks Aizkraukles pilsētas bibliotēkas zālē, Lāčplēša ielā 3. Pie mums viesosies Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas imunoloģe, onkoloģe - ķīmijterapeite Simona Doniņa, lai stāstītu par to, kā atgūt spēkus pēc ziemas, kā stiprināt savu imunitāti un citiem jautājumiem.

23.maijs - Krūšu veselības diena
Par krūšu veselību tiek runāts ne tikai oktobrī, kad organizējam rozā lentītes akciju, bet arī maijā jau par tradīciju kļuvusi krūšu veselības diena.
23.maijā no pulksten 13:00 pie Brīvības pieminekļa pozitīvā un draudzīgā atmosfērā tiks atklāta krūšu veselības diena, kas noslēgsies ar rozā lentītes gājienu "Ejam kopā, lai dzīvotu!"(pulksten 14:30), kopīgi dodoties līdz "Arēna Rīga", kur vērosim īpašu labdarības basketbola spēli (pulksten 16:00) starp Latvijas un Ķīnas sieviešu basketbola izlasēm. Gājiena dalībniekiem ieeja spēlē bez maksas.
Pielikumā atradīsiet ielūgumu uz šo pasākumu.
      Atpakaļ