Informācija pacientiem par endoprotezēšanu!
04.04.2012


SIA „Aizkraukles slimnīca” informē pacientus, kas līdz 2009.gada 01.septembrim tika uzņemti rindā uz gūžas un ceļa locītavas endoprotezēšanas operācijām Aizkraukles slimnīcā, ka, sakarā ar slimnīcas statusa un finansējuma izmaiņām par valsts naudu tādas operācijas Aizkrauklē vairs netiek veiktas. Aizkraukles slimnīcas saraksts tika pievienots Rīgas „Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca” sarakstam, bet pēc Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā veiktās Valsts kontroles pārbaudes šāda, citā iestādē veidotas pacientu rindas pārņemšana, tika atzīta kā nelikumīga un rinda anulēta.

SIA „ Aizkraukles slimnīca” vadība šo ziņu precizēja pagājušā gada beigās, tāpēc līdz tam laikam pacienti, kas atradās rindā un ieradās pēc šī pakalpojuma, tika nosūtīti uz „Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcu”.

Tā kā vēl aizvien ir pacienti, kas gaida šajā valsts apmaksāto pacientu rindā nezinot, ka tā ir anulēta, lūdzu ņemt to vērā, kā arī to, ka atkārtota uzņemšana rindā notiek pēc konsultācijas pie „Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas” speciālista Rīgā.

Informāciju var precizēt piezvanot pa tālruni  651 33873, atbildīgā persona: dr.Ē.Vizulis.




      Atpakaļ