Darbu atsācis sirds veselības kabinets
15.01.2010


Sirds veselības kabinets

Atrašanas vieta: poliklīnikas 3. stāvā 311. kab.

 

 

Sirds veselības kabineta darbības pamatā ir sirds veselības veicināšana un profilakse, jo par savu veselību jārūpējas ne vairs tad, ka cilvēks ir jāārstē, bet jādomā par to jau laicīgi, pirms sākušās veselības problēmas. Un tam nevajag daudz – tikai 30 minūtes   jūsu laika, lai pārliecinātos, ka ar jums viss kārtībā, vai saņemt praktiskus ieteikumus, kā rūpēties par sevi.
 
Nav jāgaida pensijas vecums, lai parūpētos par sevi. Jau 18 gadu vecumā būtu jānoskaidro, vai dzīvesveids nekaitē veselībai un kas jādara, lai dzīvotu ilgu pilnvērtīgu dzīvi. Aicinu ikvienu izmantot kabineta piedāvātos izmeklējumus!
 
Darba laiks:                             

Pirmdiena

8-16

Otrdiena

8-16

Trešdiena

8-16

Ceturtdiena

8-16

Piektdiena

8-16
 
Darbinieki: sertificēta medicīnas māsa Silvija Melbārde

 

Informācija pacientiem:

 

Ikviens sirds veselības kabineta apmeklētājs tiek izglītots par sirds veselības veicināšanu un slimību riska faktoriem. Kabinetā ikvienam, sākot no 18 gadu vecuma tiek veikta profilaktiskā izmeklēšana, turklāt – tas tiek veikts BEZ MAKSAS UN BEZ ĀRSTA NOSŪTĪJUMA.

Katram apmeklētājam tiek izsniegta sirds veselības novērtējuma karte, kurā atzīmēti viņa mērījumi (svars, ķermeņa masas indekss, vidukļa apkārtmērs, asinsspiediens, pulss) un asins analīžu rezultāti (holesterīna, glikozes un triglicerīdu līmenis), konstatētie riska faktori (vecums, nelabvēlīga iedzimtība, smēķēšana, cukura diabēts, hipertensija, aptaukošanas, paaugstināts holesterīna līmenis, stresa situācijas), kā arī ieteikumi (apmeklēt ģimenes ārstu, ievērot diētu, ja nepieciešams, atmest smēķēšanu, asinsspiediena vai holesterīna kontrole). Šo karti ieteicams saglabāt, lai pēc gada pārliecinātos, kas mainījies uz labo vai slikto pusi. Ar šo karti cilvēks var doties pie ģimenes ārsta.
      Atpakaļ