Jauna neinvazīva ārstēšanas metode Aizkraukles slimnīcā
11.02.2010


Sākot no 19. februāra Aizkraukles poliklīnikā pie sertificēta traumatologa-ortopēda dr. Ē. Vizuļa (metode apgūta Prāgā), būs iespēja ārstēties ar jaunu, progresīvu, neinvazīvu metodi-skaņas triecienviļņa terapiju.

Metode balstās uz zemas jaudas, vidēja biežuma skaņas triecienviļņu noraidīšanu slimās vietas vai problēmzonas rajonā caur ādu ar neliela uzgaļa palīdzību.

Kā izvēles procedūra šī metode tiek izmantota sporta traumu seku-sastiepumu, sasitumu seku likvidācijai, visdažādāko kaula izaugumu-t.s.”piešu”, „radziņu”u.c. sakaļķojumu ārstēšanai. Procedūra piemērota dažāda veida hronisku sāpju ārstēšanai pleca, elkoņa, pēdas u.c. lielo locītavu rajonā. Metodes būtība ir pārmainīto audu rajonu „masāža” ar vibrācijas palīdzību, kas kliedē saaugumus, sakaļķojumus, stimulē asinsrites atjaunošanos.

Tāpat kā citām ārstniecības metodēm arī triecienviļņa terapijai ir savi ierobežojumi, riski, blakusparādības. Metodi nevar pielietot uz galvas, mugurkaula, vēdera, tuvu lielo asinsvadu un nervu pinumiem un plaušām, kā arī individuālas nepanesības gadījumos.

Valsts apmaksāto manipulāciju sarakstā šī metode nav iekļauta.

Ieteicamais kurss 3 līdz 5 reizes.

Vienas manipulācijas un konsultācijas kopējā cena 12.00 Ls. (līdz 2010. gada 30. aprīlim).

Pieteikties pa telefonu Aizkraukles slimnīcas poliklīnikā 65133875. 
      Atpakaļ