Ķirurgs Dr. Ints Bruņenieks
16.02.2010


Ķirurgs Dr. Ints Bruņenieks absolvējis Latvijas Medicīnas Akadēmiju, stažējies Hohstas Universitātes klīnikā Vācijā, vairāku starptautisku publikāciju līdzautors. Zinātnieciski pētnieciskais darbs par epiteliālo eju ķirurģiskām ārstniecības metodēm. Latvijas Ķirurgu Asociācijas Koloproktoloģijas sekcijas valdes loceklis. Ieguvis sertifikātus flebologa un proktologa specialitātēs. Apguvis un viens no pirmajiem Latvijā veicis hemoroīdu operācijas ar diožu lāzeri.

Aizkraukles slimnīcā veicam dažādu proktoloģisko (taisnās zarnas ) slimību diagnostiku un ārstēšanu. Precīzu diagnostiku nodrošina rektoskopija, kolonoskopija, irigoskopija, iespējama veidojumu biopsija histoloģiskai izmeklēšanai. Ķirurgs-proktologs saprotami pastāstīs par Jūsu saslimšanu un piedāvās Jums labāko ārstēšanas metodi. Hemoroidālās slimības ārstēšanā izmantojam gumijas ligatūru metodi, konvencionālu operāciju, Longo operāciju u.c. Modernās ārstēšanas metodes nodrošina īslaicīgu uzturēšanos stacionārā un ātru atgriešanos darbā. Ir laba sadarbība ar vadošajām Latvijas ķirurģijas klīnikām.

Flebologa kabinetā veicam kvalitatīvu kāju vēnu izmeklēšanu un slimību diagnostiku ar duplekssonogrāfijas metodi. Šādi iespējams atklāt vēnu patoloģiju jau agrīnās saslimšanas stadijās. Sonogrāfijas metode ir nesāpīga un nekaitīga, izmeklēšana aizņem tikai 10-15 minūtes. Ja vēnas izrādīsies neveselas, flebologs Jums saprotami pastāstīs par Jūsu slimību un iespējamām prognozēm. Ārsts Jums piedāvās iespējamos ārstēšanas variantus un Jūs kopā pārrunāsiet un sastādīsiet turpmāko ārstēšanas plānu.  Vēnu saslimšanu ārstēšanā izmantojam Eiropas līmeņa modernās metodes un tehnoloģijas (kompresijas terapiju, konvencionālas operācijas, skleroterapiju, lāzer- un radiofrekvences operācijas). Tas nodrošina minimālu darbanespēju, lielisku kosmētisko efektu un ātru atgriešanos aktīvā dzīvē. Ambulatori un stacionāra apstākļos nodarbojamies ar izgulējumu un  ilgstoši nedzīstošu trofisku čūlu ārstēšanu.
      Atpakaļ