20.07.2010


Jaunie vecāki Aizkrauklē saņems dāvanu komplektus no „Māmiņu aptiekas”

 

Aizkraukles slimnīcas ginekoloģijas nodaļas pacientes, sagaidot sava mazuļa dzimšanu, saņems īpašus dāvanu komplektus, ko sarūpējusi aptieku tīkla „Mēness aptiekas” programma „Māmiņu aptieka”.

Dāvanu komplektā jaunie vecāki atradīs autiņbiksīšu paraugus, vienreizlietojamos higiēniskos, mitrumu uzsūcošos paladziņus mazuļa pārtīšanai, higieniskās paketes māmiņai, krēmu mazulim vai māmiņai iekaisumu mazināšanai, krūštura ieliknīti, karotīti mazulim, dažādu putru paraugus un citus mazus nieciņus, kas mazuļa pirmajās dzīves nedēļās viņam ir nepieciešamu.

„Māmiņu aptieka” ir īpaša aptieka, kurā ir iespējams iegādāties visu bērniem un vecākiem. Šo aptieku ikviens pircējs pamanīs uzreiz – tajā ir īpaši noformēta vitrīna, izceltas mazuļu un māmiņas ikdienai nepieciešamās preces. Aptiekā strādā zinoši farmaceiti,  kuri palīdzēs klientam ne tikai izvēlēties piemērotāko medikamentu vai preci, bet arī sniegs konsultācijas dažādos jautājumos, piemēram, par zīdīšanas jautājumiem, par piemērotāko autiņbiksīšu, kosmētikas izvēli. Īpašs jaunums ir iespēja pielaikot preces grūtniecēm, piemēram, pirms un pēc dzemdību veļu, grūtnieču jostas.

Programmā „Māmiņu aptieka” šobrīd ir iesaistītas 23 aptiekas Rīgā, Daugavpilī, Jelgavā, Liepājā, Madonā, Saldū, Talsos, Tukumā un Jūrmalā. Par programmā iesaistītajām aptiekām un pašu programmu vairāk var izlasīt „Mēness aptieku” mājas lapā www.menessaptieka.lv.

 

 

 

 
      Atpakaļ