29.03.2011


Jaunas ārstēšanas iespējas ķirurģisku saslimšanu gadījumā!

  Aizkraukles Medicīnas Centrs informē, ka ir uzsāktas jauna tipa operācijas pēdas kaulu deformācijas gadījumā.

Tuvojas vasara un visi, īpaši sievietes, grib izskatīties un justies labi. Un kas gan to var izdarīt labāk kā atgūta veselības sajūta?! Visiem vairāk vai mazāk ir pazīstama pēdu deformāciju un greizo īkšķu problēma-jums sāp kājas, nevar piemeklēt atbilstošus apavus, kolēģi izsaka piezīmes par jūsu izskatu-šo problēmu lielākajā skaitā gadījumu palīdzēs novērst koriģējošā pēdas kaulu ķirurģija.

Metodes būtība ir deformētas pēdas kaulu mākslīga pārdalīšana, kaula ass izmaiņa un kaula sastiprināšana atjaunotajā stāvoklī. Operācijas laikā var tikt veiktas citas korektīvas manipulācijas-āmurveida pirkstu iztaisnošana, iestiepto saišu pārdale, iekaisušo locītavas kapsulu izgriešana u.c. Rezultātā pēdas forma kļūst vizuāli estētiskāka, atjaunojas struktūru sākotnējās anatomiskās attiecības, mazinās noguruma sajūtas un sāpes pēc slodzes. Tas gan nenotiek uzreiz, bet 2-3 mēnešu laikā pēc operācijas līdz pilnībā sadzīst kauli. Konsultācijas un operācijas šo saslimšanu gadījumā veic pieredzējuši traumatologi-ortopēdi dr.Jānis Dobelnieks un dr.Ēriks Vizulis. Operācijas tiek veiktas dienas stacionāra ietvaros.

Atgādinām-visiem Latvijas iedzīvotājiem, ka līdz šī gada 31.decembrim pacientiem ar ienākumiem līdz 120Ls uz ģimenes locekli tas ir pilnībā par velti. Tāpat atgādinām, ka, iedzīvotājiem ar maziem ienākumiem, bez maksas vai ar minimālu samaksu ir iespējams dienas stacionārā veikt arī plecu un ceļgalu artroskopijas, žultspūšļu laparoskopiskas izņemšanas, kā arī ginekoloģisku saslimšanu laparoskopiskās operācijas!!

Pirms plānveida operācijas pacientam jākonsultējas ar izraudzīto ķirurgu, jābūt izmeklētam, nedrīkst būt akūti slims.

    

 
      Atpakaļ